Zmiany, zmiany, zmiany…

Stali bywalcy bloga na pierwszy rzut oka widzą, że na blogu pojawiły się zmiany: nowy wygląd i funkcja newslettera. A to dopiero początek nowości…

Na pierwszy ogień do wymiany poszedł layout bloga. Poprzedni był trochę za prosty, nie dawał dostępu do niektórych zasobów treści, a tych porobiło się już całkiem sporo.  Poza tym nowy layout jest bardziej kolorowy, weselszy, itp. Wady? Niestety jest po angielsku, a na górze brakuje logo bloga, ale uporanie się z tymi drobiazgami, to tylko kwestia czasu. Piszcie w mailach i komentarzach jak Wam się podoba i czego tu potrzeba.

Druga zmiana jest o wiele bardziej rewolucyjna – na stronie pojawił się widget newslettera. Możecie w nim zostawiać swój adres e-mail. A po co? A po to, że jak tych e-maili uzbiera się odpowiednia ilość subskrybenci będą mogli liczyć na specjalne oferty cenowe, zarówno produktów jak i usług.

Czy zaleje Was spam? Napewno nie, bo oferty nie będą rozsyłane częściej niż raz w tygodniu. Kiedy pojawią się oferty? Gdy baza adresów e-mail będzie na tyle duża, żeby mógł rozpocząć poważne negocjacje. A więc – zapisujcie się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>