Zmiana wyglądu bloga

Drodzy Czytelnicy,

Wymieniłem w blogu skórkę, ponieważ pojawiały się zarzuty, że poprzednia jest bardzo popularna i „oklepana”. W komentarzach lub mailach proszę o opinie: poprzednia była lepsza, czy ta nowa?

W poprzedniej trochę nie podobały mi się zbyt jaskrawe kolory, nowa jest bardziej stonowana. Mam nadzieję, że czytelna. Ale oczywiście najważniejsza jest opinia Czytelników. Piszcie!

4 myśli nt. „Zmiana wyglądu bloga

 1. x

  Stara moim zdaniem była lepsza. Ta jest trochę za jasna. Słowa „oklepana” użyłbym do tej. Pomyśl o tym aby można było dokonać wyboru stara/nowa skórka.

 2. admin

  Hmmm… Ciekawe czy jest jakiś widżet pozwalający na zmianę skórki przez Czytelników ;) Może i tak. Ogólnie zależy mi przede wszystkim na czytelności skórki, kwestia oklepań jest wtórna. Ale dziękuję za uwagi, czekam na komentarze innych.

 3. jk1980

  Nie wiem czy to zależy od wybranego design’u strony, ale poprzednio widać też było ostatnie komentarze na głównej stronie…

 4. admin

  Raczej ma to związek z designem. Rozumiem, że poprzednie rozwiązanie bardziej odpowiadało. Dzięki za informacje, czekam na dalsze uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>