Tani obiad na Kotlet.tv

Dzisiaj chcę zareklamować bloga, którego tematem są kulinaria. Szczególnie interesująca dla Was może być sekcja „Tani Obiad”.Chcę Wam polecić bloga Kotlet.TV. Jest to typowy blog kulinarny z mnóstwem pysznych przepisów, o czym możecie się przekonać przeglądając jego zawartość.

Szczególnie jednak polecam sekcję Tani Obiad. Autorzy pokazują przepisy na bardzo tanie potrawy. Myli się ten, kto myśli, że „tanie” oznaczają byle jakie. Od samych zdjęć aż ślina cieknie! Potrawy są tanie, bo proste w przygotowaniu i potrzeba do ich stworzenia nieskomplikowanych, a więc tanich składników. Smak zależy tylko od zdolności kucharza.

A Kotlet.TV trafia na mojego blogrolla :)

Źródło: Oszczedzaj.info

3 myśli nt. „Tani obiad na Kotlet.tv

 1. Roman

  Tani obiad kojarzy się z tanią jatką albo z miłosierdziem gminy. Rozumiem, że pozycjonujesz blog na bezrobotnych, słabo wykształconych, albo rodziny wielodzietne? Słowem na takich, którym się budżet domowy nie domyka. No bo każdy inny człowiek nie będzie oszczędzał kilku złotych na obiadach. Oszczędnością się człowiek nie bogaci, oszczędnością co najwyżej obniża tempo wypływu pieniędzy z kieszeni. A pieniądz w gospodarce jest niczym krew. Im mniej jej w obiegu, tym większe prawdopodobieństwo martwicy. :)

 2. Krzysztof Piątek

  Roman,
  ekonomia ma dużo wspólnego z fizyką – te same dane, zmieniają swoją ocenę, w zależności od punktu odniesienia. Czyli: z punktu widzenia pracownika bezrobocie jest złe, bo mogę stracić pracę i nie móc znaleźć nowej. Z punktu widzenia pracodawcy wysokie bezrobocie jest super: mam dostęp do dużej ilości taniej siły roboczej.

  Z punktu widzenia mikroekonomii: wolę mieć zaoszczędzone pieniądze na koncie, bo może będzie okazji do dobrej inwestycji. Z punktu widzenia makroekonomii: wydawanie pieniędzy jest dobre i należy to robić.

  Jeżeli uważasz, że powinno być dużo pieniędzy w obiegu, to staraj się zrobić tak, żeby na koniec miesiąca mieć stan konta 0 zł. Jako prawdziwy patriota większość pieniędzy przepijaj i przepalaj oraz jeździj dużo samochodem/autobusem – w tych wydatkach bardzo duży udział mają podatki. Nie dość, że nakręcisz gospodarkę, to jeszcze wspomożesz biedną Trzecią Rzeczpospolitą ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>