Porównywarki cen leków

Dzisiejsza Gazeta Prawna przyniosła dobre wieści dla tych, którzy chcą oszczędzać, czyli dla czytelników bloga oszczedzaj.info. Otóż można kupić taniej lekarstwa, dzięki porównywarkom internetowym. Oprócz znanych od dawna porównywarek, o których wkrótce napiszę oddzielny post, w sieci pojawiły się dwie porównywarki dedykowane do lekarstw.

Są one dostępne pod adresami: www.leku.pl oraz www.infocen.pl. Oba serwisy pozwalają nie tylko sprawdzić ceny leków i kosmetyków, ale także sprzętu medycznego, akcesoriów leczniczych czy rehabilitacyjnych.

Wiadomo,  że gdy chodzi o zdrowe nasze lub naszych bliskich nie będziemy oszczędzać na przykład nie wykupując przepisanych leków. Byłoby to czystą głupotą. Ale wiedząc, że musimy je nabyć, warto skorzystać z najatrakcyjniejszej cenowo oferty.

Źródło: Gazeta Prawna

6 myśli nt. „Porównywarki cen leków

 1. Roman J.

  Nie wiem, jak się będą sprawować te porównywarki cen leków, ale porównywarki cen innych artykułów wiele straciły ze swojego uroku. Po pierwsze, nie zawierają cen ze wszystkich sklepów, ale tylko z tych współpracujących, po drugie, zdarza się tak, że dokładnie tego modelu, który jest w porównywarce i jest najtańszy „akurat chwilowo nie ma”, ale można kupić inny o bardzo podobnych parametrach (i zwykle zupełnie niepodobnej cenie). Jak to zwykle bywa, każda broń powołuje do życia antybroń i sklepy niektóre nauczyły się żyć z porównywarkami, a nawet wykorzystywać je wbrew intencjom twórców zamiast obniżać u siebie ceny. :)

 2. admin

  I dlatego jak w przypadku wszelkiego rodzaju nowych urządzeń, serwisów, usług, produktów, etc. wskazany jest ZDROWY ROZSĄDEK, który pozwala wykryć wszelki podstęp. Porównywarki cenowe to przydatne narzędzia, ale nie zastąpią myślenia :)

 3. Roman J.

  Jeśli mam z porównywarki korzystać z założeniem, że może zawierać nierzetelne dane, to wolę skorzystać z wyszukiwarki i „ręcznie” dokonać porównania. Tak robię teraz po krótkim epizodzie zabawy z porównywarkami. Może pominę przez to jakąś super okazję, ale trudno. Jakoś to przeżyję. :)

 4. Asia

  Dzięki za info. Fajna ta porównywarka leków. Obserwuję ją już od jakiegoś czasu. Coraz więcej aptek, coraz większa oferta. Ciekawe jak będzie wyglądać za kilka lat. Pamiętam początki ceneo, nic się nie spasowywało :). Zresztą jakoś ceneo nie pasuje mi do aptek i leków, bardziej do rtv agd. Do tej pory szukając produktów z aptek zaglądałam do allegro, i filtrowałam te z mojego miasta. A tak przynajmniej będzie prościej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>