Podsumowanie marca: oj niedobrze niedobrze…

Przyznaje się bez bicia i posypuję głowę popiołem: w marcu zaniedbałem blogopisarstwo, co odbiło się na statystykach okrutnie. Mea culpa!Na www.oszczedzaj.info w marcu zajrzało 1235 osób, generując 3200 odsłon witryny. Oznacza to delikatny spadek w stosunku do wyników z lutego. Dlaczego tak się stało?

Wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie: w marcu udało mi się napisać zaledwie trzy wpisy. Tak źle nie było jeszcze od początku istnienia bloga. Powodem jest dużo zmian w życiu prywatnym i zawodowym, które strasznie ograniczyły mi ilość czasu. Obecuję jednak poprawę i w kwietniu mam zamiar co najmniej wrócić do takich wyników oglądalności jakie były w lutym.

3 myśli nt. „Podsumowanie marca: oj niedobrze niedobrze…

  1. Pingback: Nie chcemy oszczędzać, nie chcemy pracować, chcemy… wygrać w Totolotka! | Oszczedzaj.info

  2. Pingback: Podsumowanie kwietnia | Oszczedzaj.info

  3. radxcell

    Weź pod uwagę, że wykop effect jest bardzo iluzoryczny i potrafi wygenerować kilkanaście tysięcy wejść jednego dnia, które w żaden sposób nie przełożą się na stałych czytelników. Być może stąd taka różnica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>