Podsumowanie lutego

Wracam do comiesięcznych podsumowań tego, co się działo na blogu w kolejnych miesiącach. Luty 2010 jest absolutnym rekordem oglądalności i odwiedzin – w tym miesiącu Oszczedzaj.info odwiedziło więcej internautów niż przez cały zeszły rok!W lutym 2010 roku na bloga Oszczedzaj.info weszło 29,5 tys. Internautów, którzy wygenerowali blisko 42 tys. odsłon. Co się stało i skąd taki gwałtowny skok oglądalności?

Hitem okazał się wpis o kosztach zrobienia w domu kanapki, pod którym znalazło się ponad 70 komentarzy. Okazało się, że spodobał się użytkownikom Wykopu, którzy w niesłychanym tempie podbili go do góry. Spora w tym zasługa również wtyczki „Sociable”, która pozwala na dodawanie wpisu do Wykopu, Gwaru i innych serwisów społecznościowych. Sporo wejść wygenerował również serwis Kciuk.pl.

W lutym do bloga dodałem również wtyczki przyspieszające pracę WordPressa, oraz pokazujące powiązane posty. Mam nadzieję, że dzięki nim będzie łatwiej poruszać się po blogu. Zapraszam do czytania!

Jedna myśl nt. „Podsumowanie lutego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>