Podsumowanie kwietnia

Niestety, kwiecień do sukcesów nie należał. Ze względu na rosnącą geometrycznie ilość obowiązków zawodowych oraz różnego rodzaju obciążenia prywatne w kwietniu udało mi się napisać tylko jeden wpis.Dodatkowo w majówkę rozłożył mnie jakiś wirus i zamiast pisać podsumowanie słabego kwietnia i pisać już pierwsze posty majowe leżałem w łóżku z gorączką. Dość biadolenia, do rzeczy.

W kwietniu bloga odwiedziło 1850 użytkowników, którzy wygenerowali 3 300 odsłon. Rekordy uzyskane dzięki Wykopowi niestety nie chcą powrócić, ale widać też, że blog ma pewną stałą rzeszę Czytelników. I bardzo się z tego cieszę :)

Sukcesem jest fakt, że blog wypadł z jakiegoś Google’owego filtra, który strasznie w marcu wycinał mi ruch. Po drodze zrobiłem parę usprawnień technicznych (upgrade WordPressa, jakieś nowsze wersje wtyczek) i na pisanie postów nie starczyło już czasu :( Blog zaczął też na siebie zarabiać dzięki systemowi LinkLift! :)

A słowa z podsumowania marca „mam nadzieję, że w kwietniu napiszę więcej niż dwa posty…” nawet nie brzmią dzisiaj śmiesznie.

Maj miesiącem oszczędzania!

2 myśli nt. „Podsumowanie kwietnia

  1. Oszczedzaj.info

    Kajam się, kajam! Blog nie jest moją podstawową i jedyną aktywnością. Jestem zasypany obowiązkami zawodowymi, na czym cierpi blog. Ale będę się starał działać mimo wszystko :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>