Podsumowanie czerwca

Niestety, pod względem aktywności na blogu czerwiec muszę spisać na straty: nie udało mi się napisać ani jednego wpisu :(Świat kręci mi się ostatnio trochę za szybko i różne zobowiązania zawodowe oraz prywatne powodują, że Oszczedzaj.info jest niestety zaniedbywane. Mimo to statystyki z czerwca (miesiąca, w którym nie pojawił się ani jeden wpis) nie wyglądają strasznie: na bloga zajrzało blisko 2 tys. Internautów, którzy wygenerowali ponad 3 300 odsłon. Mam nadzieję, że w lipcu uda mi się ruszyć z pisaniem, bo tematy są i czekają na realizację.

Z kronikarskiej dokładności wspomnę jeszcze o pierwszych, okrągłych urodzinach zaprzyjaźnionego bloga kulinarnego Kotlet.tv. Z tej okazji autorzy ogłosili urodzinowy konkurs, w którym do zgarnięcia są fajne gadżety. Zachęcam Was do udziału, a Kotletowi życzę dalszych sukcesów – rozwijają się w niesamowitym tempie. Czytelnikom Oszczedzaj.info szczególnie polecam sekcję Tani obiad, która zawiera przepisy na proste i tanie potrawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>